Czym jest glinokrzemian? Jak jest zbudowany i jak działa? Jaką funkcję spełnia w suplemencie diety DelVitae?

Glinokrzemian czy Haloizyt?

Haloizyt jest to minerał z gromady krzemianów. W jego skład wchodzi glin i krzemian, stąd druga nazwa Glinokrzemian. Jak każdy minerał jest wydobywany i zanim trafi do suplementu diety Del Vitae musi zostać odpowiednio przygotowany – wysuszony i rozdrobniony. Cząstki Glinokrzemianu powinny być zdrobnione do nanocząstek, tak aby mogły trafić do najdalszych zakątków naszego organizmu.

Budowa oraz zasada działania

Glinokrzemian to w dużym uproszczeniu nanocząstki i nanorurki, które w swoich strukturach mogą przechowywać kwas humusowy, tworząc indywiduum chemiczne – addukt. Taki addukt jest zamknięty i nie ma kontaktu z otaczającym go środowiskiem, otwierany jest dopiero przez komórki, które pobierają z niego wartości odżywcze, mikro i makro elementy, a w środku zamykane są toksyny, bakterie, wirusy i grzyby. Taka cząsteczka Glinokrzemianu wydalana jest z naszego organizmu.

Jaką funkcję Glinokrzemian spełnia w suplemencie diety Del Vitae?

Glinokrzemian spełnia funkcję transportującą i oczyszczającą. Ma za zadanie przetransportować kwas humusowy do komórek naszego organizmu. Jak już wspomniano wyżej, glinokrzemian i kwas humusowy tworzą indywiduum chemiczne, które nie ma kontaktu z otaczającym go środowiskiem. Jest to bardzo ważne, ponieważ po połknięciu żelka, w której znajdują się cząsteczki DelVitae rozpuszcza się, natomiast cząsteczki DelVitae pozostają zamknięte i nie reagują ani z kwasem żołądkowym, ani z krwią. Indywidua chemiczne Del Vitae zostają otwarte dopiero w tkankach przez komórki, które pobierają wartości odżywcze, a do struktur Glinokrzemianu oddają szkodliwe i negatywne substancje i mikroorganizmy, takie jak bakterie, grzyby, wirusy, toksyny czy pierwiastki promieniotwórcze.

0
    0
    Twoja lista zakupów
    Twój koszyk jest pusty